Kaymakam ÇAKMAK talimatı ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yetim ve öksüz çocuklarımız ve aileleri, şehit aileleri ve gazilerimiz için iftar programı düzenlendi.
Düzenlenen programa Kaymakamımız Sayın Abdullah Huzeyfe ÇAKMAK, Belediye Başkanı Sayın Osman Nuri CİVELEK, İlçe Jandarma Komutanı Adem UĞURLU, İlçe Emniyet Amiri V. Aykut ERGÜN, İlçe Müftüsü Bektaş GÜNAY, Vakıf Müdürü Sedat BAHÇACIOĞLU, Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Ayşenur LEVENT, Vakıf Mütevelli Heyeti Üyeleri, şehit ve gazi ailelerimiz, öksüz ve yetim çocuklarımız ve aileleri katıldı.
Kaymakam ÇAKMAK yaptığı konuşmada; “Öncelikle davetimizi kabul edip bizlerle birlikte burada olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Düzenlediğimiz iftar yemeğinin amacı bu kutsal ayın verdiği bereket ve feyz ile bir araya gelmek ve sizlerle birlikte olmaktır. Her zaman için minnet duyduğumuz, kendimizi borçlu bildiğimiz şehitlerimizin manevi mirasçıları olan siz şehit aileleri, gazilerimizi, öksüz ve yetim çocuklarımızı ve ailelerini burada ağırlamaktan ve birlikte olmaktan büyük bir mutluluk yaşıyoruz.
Bu vatan için yapılabilecek en büyük vazifeyi yerine getiren şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve uzun bir ömür ve siz çocuklara iyi bir gelecek diliyorum.” dedi.
İftar programından sonra masaları tek tek ziyaret eden Kaymakam ÇAKMAK, öksüz ve yetim çocuklarımızın, Şehit ve Gazi ailelerimizin istek ve taleplerini dinleyerek, ailelerle sohbet etti.
 
 
 
İSAY2 Galeri