Sevgili Azdavaylılar;
 
06.03.2017 tarihinden bu yana 1.5 yıldır, siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etme imkanıyla şeref duyduğum Azdavay Kaymakamlığı görevimden, Cumhurbaşkanlığı kararıyla Kahramanmaraş-Çağlayancerit ilçesine tayin olmam dolayısıyla ayrılıyorum
.Memleketimizin cennet köşelerinden birisi olan, doğasıyla insanı büyüleyen, ilk göz ağrımız, Azdavay ilçemiz ve kıymetli Azdavaylı hemşerilerimiz her daim gönlümüzde ayrı bir yerde olacaklardır. Eko-turizm, motor ve doğa sporları alanlarında, sahip olduğu doğa potansiyeli ve altyapı yatırımlarıyla gelecekte çok iyi noktalarda olacağından hiç şüphem yoktur. Sahip olduğu doğal değerler Azdavay’ı her gün biraz daha ileri taşıyacaktır.
 
Görev süresi zarfında, makamların bu aziz millete hizmet etme noktasında bir imkân ve emanet olduğu sorumluluğuyla hareket etme çabasında olmaya çalıştık. Devletin kapısını tüm vatandaşlarımıza her daim açık tutmak, onların sevinçleri, hüzünleriyle hem hal olmak, dertlerine yüce devletimizin kudretiyle çözümler bulmak gayreti içinde olduk. Görevimizi yerine getirirken bizlere yardımcı olan, her türlü desteklerini esirgemeyen bütün kurumlarımıza, muhtarlarımıza, il genel meclisi üyelerimize, siyasi parti temsilcilerimize, tüm vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.
Bilmeden kalbini kırdığımız vatandaşlarımızdan haklarını helal etmelerini diliyor, tüm Azdavaylı hemşerilerimi Allah’a emanet ediyorum.