Kaymakamımız Sayın Abdullah Huzeyfe ÇAKMAK, Kastamonu İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Kastamonu ilinde düzenlenen “Futsal Genç Kızlar Turnuvası’nda” birinci olan Azdavay Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini, takım antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Özlem GÜRSEVİÇ’i ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Sayın Murat ŞİMŞEK’i makamında kabul etti.
Genç Kızlar turnuvasında göstermiş oldukları başarılarından dolayı öğrencileri ve öğretmenlerini kutlayan Kaymakam ÇAKMAK; böyle bir başarının Azdavay İlçemiz için önemli olduğunu bu başarıdan gurur duyduklarını dile getirerek, her zaman öğrencilerimizin maddi ve manevi olarak yanlarında olduklarını, ihtiyaçlarının olması durumunda her türlü desteği vereceklerini belirterek; öğrencilerimize eğitim ve öğretim hayatlarında da başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu.
Büyük gayretlerle turnuvada hak ettikleri İl birinciliği başarısından ötürü; öğlecilerimize hediye takdim eden Kaymakam ÇAKMAK, Beden Eğitimi Öğretmeni Takım Antrenörü Özlem GÜRSEVİNÇ’i de Plaket ve Başarı Belgesi ile taltif etti. Bundan sonraki 29–31 Aralık 2017 tarihleri arasında Kırşehir’de düzenlenecek olan bölge şampiyonasında da başarılar diledi.
 
 
 
 
İSAY2 Galeri