Azdavay Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Vakıf Başkanı Kaymakamımız Sayın Abdullah Huzeyfe ÇAKMAK’ın talimatlarıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında sünnet organizasyonu gerçekleştirildi.
Proje kapsamında ilçemiz merkezi ve köylerinde ikamet eden 3294 sayılı yasa kapsamında ve henüz sünnet olmamış olan çocuklar tespit edildi. Tespit edilen çocuklar üç günlük program ile Kastamonu iline götürülerek sağlık kuruluşunda sünnet ettirildi.
 
Yapılan Sünnet programıyla Sosyal Devlet anlayışı doğrultusunda beşikten mezara kadar olan süreçte devletimizin vatandaşlarımızın mağdur oldukları durumlarda yanlarında olduğunu onlara hissettirmek, vatandaşlarımıza her alanda destek ve yardımcı olmak amaçlanmıştır.
 
Proje kapsamında sünnet yaptırılan çocuklarımızı Kaymakamımız Sayın Abdullah Huzeyfe ÇAKMAK makamında kabul ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunurken sağlıklı ve uzun ömürler diledi. Ziyarette hazır bulunan Vakıf Müdürü Sedat BAHÇACIOĞLU’na da düzenlenmiş olan program için teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.
 
 
 
İSAY2 Galeri