Köylere Hizmet Götürme Birliğimizce 2018 yılı çalışmaları kapsamında köy yollarımızda öncelikle acil olan yerlere koruge borular konularak ihtiyaç duyulan yerlere malzemeli bakımları yapıldıktan sonra greyderli bakımları yapılmaya devam edilmiştir.
 
Tasköy Köyü, Akcaçam Köyü,  Başören Köyü Boyalca Mahallesi, Samancı Köyü Oruçoğlu ve Merkez Mahallesi, Sarnıç Köyü Merkez ve Keremenler Mahallesi, Üyük Köyü Zurnacı Mahallesi, Sada Köyü Kadıoğlu ve Hanifeoğlu Mahallesi, Bakırcı Köyü Hoca Mahallesi, Yumacık Köyü Tülek Mahallesi ile Yavular ALI Köyü Grup Yolunda yol Kumlama çalışmaları yapılarak tamamlanmıştır.
 
Başakçay - Tasköy Grup Yolunda yapılan Stabilize Filler Malzemeli bakım işinin serme sıkıştırma işlemi tamamlanmıştır.
 
Alacık ve Mehmetçelebi köylerinde kapanan menfez ağızlarında temizleme çalışması yapılmıştır.
 
Çocukören Köyü Tekke ve Çukurharman mahallelerinde menfez dolgusu çalışmaları yapışmıştır.
 
Çocukören Köyü Tekke, Topuk Köyü Çadırcı ve Mehmetçelebi Köyü Recepbey (şeyh mevkii)  mahallesinde Su İsale Şebeke hattının kazı çalışmaları yapılmıştır.
 
Sıra Köyü Merkez Mahallesinde patlayan kanalizasyon hattı açılarak patlayan borular değiştirilmiştir.  
 
Göktaş Köyü ve Mahallerinde Greyderli Bakım çalışmaları yapılarak tamamlanmıştır.
 
Kerpiçlik Köyü Çuhaderesinde açılan ham yolda meydana gelen heyelandan dolayı kapanan yol ulaşıma açılmıştır.  
 
Sıra Köyü Kale Mahallesi, Alı Köyü Bekdemir Mahallesi ve Çocukören Çukurharman Mahalle yollarına koruge boru konularak alt yapı çalışmaları yapılmıştır.
 
Topuk- Başakçay grup yolunda yapılan 2+500 km mesafeli beton yolun düşün banketleri stabilize malzeme ile doldurularak şarampol açma çalışmaları yapılmıştır.
 
Topuk Köyü kadı mahallesine giden öğrenci taşıma servis yolunun 1. Km’sinde bulunan virajda yol genişletme çalışmaları yapılarak yoldaki büyük kaya parçaları kırılarak yol ulaşıma açılmıştır.
 
 
 
İSAY2 Galeri