18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümü nedeni ile ilçemizde program düzenlendi. Düzenlenen programa Kaymakamımız Sayın Abdullah Huzeyfe ÇAKMAK, Garnizon Komutanı Sayın Sinan TANIR, Belediye Başkanı V. Sayın Tahsin PAMİR, Cumhuriyet Savcısı Sayın Kadir BAHADIR, Protokol mensupları, Daire Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Şehit Yakınları, Gaziler ve vatandaşlar katıldı. Çelenk sunma töreninin ardından program Azdavay Belediyesi Eko Turizm salonunda devam etti.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasın ardından, video ve oratoryo gösterisi ile devam etti. İlçemizde yapılan şiir yarışmasında birinci olan öğrencimizin şiirini okuması, 30 kuş videosuyla 15 Temmuz’un anılması, kompozisyon yarışması birincisi olan öğrencimiz kompozisyonunu okuması, tiyatro gösterisi ve Çanakkale türküsü düeti yapıldı.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümü dolayısı ile öğrenciler arasında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verilmesinin ardından son buldu.
 
İSAY2 Galeri